VILA ZUBEREC

Slovensko je plné krásnych miest a my vám predstavíme jedno z nich

Nové, luxusné a na Orave

To je apartmánový dom Vila Zuberec. Na Orave dobre, na Orave zdravo by sme v tomto prípade mohli zmeniť „na Orave luxusne, na Orave čisto“. Štýlový apartmánový dom Vila Zuberec sa nachádza v malebnej obci Zuberec, obklopenej krásami oravskej prírody, s východiskom do najkrajšej časti Západných Tatier, Roháčov. Čisté apartmánové ubytovanie vonia novotou, je otvorené od 1.6.2021.


Štýlové ubytovanie

Aj nároční klienti si prídu na svoje nadštandardným vybavením apartmánov a skvelou polohou. Komfortné ubytovanie v troch typoch, úplne nových, moderne vybavených apartmánov, s kapacitou jedného apartmánu podľa veľkosti od 3 do 7 osôb. Celkovo vo viac ako 20 štýlovo zariadených apartmánoch. Každý apartmán disponuje vlastnou terasou, kde si vychutnáte výhľady na okolitú prírodnú scenériu.

Privátne wellness

Skvelé raňajky či oddych po skvelej lyžovačke či túre končí návštevou wellness, a útulné privátne wellness nájdete aj vo Vile Zuberec. Personál pomôže hosťom pri výbere výletov a turistických trás, prispôsobených na mieru ich požiadavkám. Navyše veľa tipov nájdete aj na ich webovej stránke v sekcii Inšpirujte sa či na Facebooku. Ak váhate kde stráviť zimnú dovolenku určite si rezervujte apartmán vo Vile Zuberec už teraz, lebo ponuka zvýhodnených balíčkov je obmedzená.

Viac info na www.vilazuberec.com