LIPTOVALLEY

Slovensko je plné krásnych miest a my vám predstavíme jedno z nich

Liptovalley

Niečo fakt zaujímavé a netradičné na Liptove sú minidomčeky či  väčšie domčeky v Liptovskej Kokave. Mobilné domčeky na Liptove spájajú v sebe oddych v podobe wellnessu a aktívny pobyt v okolitej prírode. Domčeky sú zariadené v škandinávskom štýle, do ktorého sa zmestí až 5 osôb.

Fínska sauna, vírivka sú len pre vás

Minidomček má jednu spálňu s dvomi lôžkami a možnosťou prístelky v obývacej izbe. Tá okrem pohodlnej pohovky disponuje i televíziou a vstupom na terasu, kde si môžete vypiť kávu alebo pozorovať západ, resp. východ slnka. Vo veľkom dvojspálňovom dome sa do ružova vyspíte na manželskej posteli, prípadne dvoch samostatných lôžkach. Plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu majú ubytovacie jednotky totožné. V celom objekte je k dispozícii tiež bezplatné pripojenie k Wi-Fi sieti. 

Dopriať si môžete aj relax vo fínskej saune a vonkajšej vírivke, ktoré sú za príplatok.  V okolí domčekov nájdete niekoľko ohnísk, bazén pre deti a altánok v zaujímavom toskánskom prevedení.
Výhľad na Tatry, ktorý nikdy neomrzí 

Liptovalley je kombináciou útulného ubytovania a širokých možností turistiky do miest ako Važecká jaskyňa či Múzeum liptovskej dediny v Pribyline. Nové netradičné ubytovanie na Liptove s krásnym výhľadom na Nízke a Vysoké Tatry treba určite vyskúšať, očarí nielen dospelých, ale aj deti.