Čo sú Hory Doly?


Hory Doly sú študentský projekt. Jeho cieľom je spríjemniť rodičom a deťom zážitky z výletov a bližšie ich spojiť s prírodou


Darí sa nám to pomocou pútavých príbehov a atraktívnych aktivít, ktoré sa viažu ku konkrétnym turistickým miestam. Deti s rodičmi počas výletu/túry riešia hádanky, hrajú sa a prechádzajú si príbehom podľa miestnych legiend. Prvá myšlienka vznikla ešte v decembri 2022, rozbiehať sme sa začali začiatkom roka 2023 a oficiálne ako občianske združenie vystupujeme od 21. júla 2023.


 Kde môžeš zažiť dobrodružstvo?

Naše príbehy môžeš zatiaľ vyskúšať na ceste na Poludnicu, Záruby, hrad Pajštún, Veľký Tribeč a Popradské pleso. Píšeme ich pre deti od 4 do 14 rokov tak, aby boli dostatočne zábavné a zaujímave pre nich aj rodičov.


Stačí, ak si na našom webe vyberieš príbeh a vyplníš formulár. Na mail ti príde samotný príbeh aj s apkou, v ktorej si môžeš jednoducho naplánovať výlet. Potom stačí už len vyraziť na cestu. Máš záujem zabaviť celú škôlku alebo organizuješ skupinový výlet a chceš príbeh na mieru? Aj s tým vieme pomôcť. Viac info nájdeš na našom webe.


Čo by si mal určite skúsiť?

Našou novinkou je príbeh “spoločné DOBROdružstvo” napísaný v spolupráci s terapeutmi. Jeho cieľom je prehĺbiť rodinné vzťahy a zaručiť kvalitne strávený čas v prírode. Výhodou je, že toto dobrodružstvo môžeš prežiť hocikedy a hocikde - kľudne aj za domom. Tak čo, odhodláš sa na túto výzvu?

https://www.hory-doly.sk/1spolocne-dobrodruzstvo


Veľmi nám záleží na spätnej väzbe a všetky príbehy preto ponúkame ZADARMO. Budeme veľmi radi, ak nám povieš čo si o nich myslíš. Radi ti pripravíme príbehna mieru a vyskúšame ho s tebou v teréne. Môžeš nám napísať a radi sa pobavíme bližšie :)

Tak neváhaj a vstúp s nami do sveta príbehov v horách, preži dobrodružstvo a odneste si s deťmi z výletu len tie najcennejšie spomienky! #HorsadoHôr!